30 days creative writting challenge - 2. Pusť si svou oblíbenou písničku a napiš příběh inspirovaný první slokou této písničky

28. října 2013 v 21:14 | Monnie |  Výzvy
Kdyby někoho zajímalo podle které písničky to píšu, je to Demi Lovato - Fix A Heart :)

Proč ti nejsem dobrá ?

Dívám se do zrcadla a prohlížím své tělo. Jak můžu být já, Zoe, tak jiná než ostatní? Nemám křivky jako ostatní. Jsem hrozně plochá. Jelikož je ráno a brzy začne škola tak se přesouvám ke své velké, bíle dřevěné skříni. Koukám a rozhoduji v čem bych se mohla dneska zalíbit Tobymu. Díky facebooku jsem zjistila, že jeho oblíbená barva je rudě červená. Proto se rozhoduji pro volbu černého topu s černou minisukní. Snad si mě všimne. Beru kabelku a jdu na autobus.
"Ahoj" oslovila jsem Tobyho u skříněk. Pohodil na mě výraz jako ve smyslu "Jaká socka mě zdraví ty vole?" . Rozhlížím se kam jde a vidím kam míří. Jde přímo k holčičím záchodkům. Ale proč, co by tam dělal? Radši jsem se převlékla a vzala si svoje crocsky.
Procházím polovinou školy, abych se dostala do laboratoře, protože máme první hodinu chemii. Přemýšlím pořád nad tím, co udělat, abych byla pro ně špičková. Jsem skoro u dveří a vcházím.
Najednou zaslýchávám ránu jako kdyby někdo spadl. V reflexu házím učebnice a kabelku na svůj stůl. Otáčím se a Gina, nejtlustší holka z naší třídy uklouzla na vytřené podlaze. Běžím jí pomoct a podávám jí ruku. "Děkuju, nečekala bych že mi pomůžeš. Jsem zvyklá se ze všeho vyhrabat sama, když se se mnou nikdo nebaví. Však ty to asi víš." řekla Gina.
"Není vůbec zač, to je maličkost." odpověděla Zoe.
Pomalu jí podávám i učebnice, aby se kvůli zádům nemusela ohýbat. Slyším smích a to asi všech co se dívali na mojí scénu pomáhat. Podívala jsem se, kdo může bejt tak přihlouplej a chechtat se mi. Vidím ho s Heldou ze třeťáku. Držej se za ruce a padaj' smíchy. Pohodila jsem zrzavýma vlasama a řekla si: Nebudu pro tebe nikdy nejlepší,co?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Izí Izí | E-mail | Web | 30. října 2013 v 13:52 | Reagovat

Hezká povídka a hrozně se mi líbí ten nápad 30 dní psaní. Ale asi bych na to neměla čas. Třeba to časem zkusím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
spřátelené blogy:
Chceš si se mnou pokecat?


Antispam.er.czJyxoRankAlexa RankPageRankSeznam S-Rank