10 days challenge - 6. Postava, která prošla největším vývojem

15. října 2013 v 17:50 | Monnie |  Výzvy

6.Postava která prošla největším vývojem

Tímto se myslí, prosím pěkně, že si vyberu postavu. No tu, která se podle mě v knížce nejvíce měnila a pak jsem z toho byla velmi hodně nasejřená a nebo dost štěstím bez sebe.

Vybrala jsem si hlavní postavu z knížky Srdíčko ( zase dívčí román ale mě to baví :D) - Amy. Když jsem četla poprvé tu knížku tak jsem si myslela, že je rozmazlená a má na starosti jenom koníčky. Změnila se časem v knížce na normální holku která je ráda za každej drobek. Ke konci mě ta kniha bavila, protože mi přišlo, že je mi podobná argumentama. Taky, když čtete nějakou knihu se vám v průběhu čtení změní postava? No nevím jak jinak to napsat . :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alejah Arlene Rose Alejah Arlene Rose | 20. října 2013 v 8:13 | Reagovat

Asi Poutnice z Hostitele :)
Ze začátku to byla duše, jedna z těch kteří marnili existenci lidských duší.
Pak se v těle Melanie Stryderové, ze strany bezcitných duší přešla na stranu lidí. Nejdříve byla mezi přeživšími jen slabou dívkou. V postupně důvěřování pár lidí se měnila v silnější postavu které se někteří lidé už nestranili. A nakonec byla tou silnou dívkou, která uměla dobře velet, měla zajímavé návrhy na loupežné výpravy a svou obětavostí zachránila život Melanina bratra Jamieho. A nakonec když zjistili jak vyndávat z těl parazitující duše, tak to chtěla udělat i na sobě a nechat Melanii žít svůj život a odejít. Jenže ji to její přátelé nedovolili a dali ji do jiného těla. V němž byla slabá a křehká.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
spřátelené blogy:
Chceš si se mnou pokecat?


Antispam.er.czJyxoRankAlexa RankPageRankSeznam S-Rank